Informácia o spracúvaní osobných údajov - obchodní partneri

Štatutárne orgány a poverené osoby obchodných partnerov a klientov, účastníci verejného obstarávania, zamestnanci klientov (ďalej len „dotknutá osoba“)


Prevádzkovateľ/sprostredkovateľ:
E&L Consulting s.r.o.
Sabinovská 12, 821 02 Bratislava
IČO: 46 275 118
(ďalej „prevádzkovateľ/sprostredkovateľ“)

Spoločnosť vystupuje v postavení prevádzkovateľa a v postavení sprostredkovateľa.

 

Informácia pre obchodných partnerov, klientov:


Prevádzkovateľ osobných údajov týmto informuje dotknuté osoby o spracúvaní osobných údajov v rozsahu: akademický titul, meno, priezvisko, postavenie v spoločnosti obchodného partnera na účely archivácie zmlúv a dohôd. Dané osobné údaje budú spracúvané a uchovávané po dobu v súlade s platnými právnymi predpismi.


Sprostredkovateľ osobných údajov týmto informuje, že postupuje v nadväznosti na ustanovenia zmluvy o ochrane osobných údajov podľa pokynov prevádzkovateľa. Sprostredkovateľ spracúva osobné údaje v rozsahu: akademický titul, meno a priezvisko, adresu pobytu, dátum narodenia, ak nebolo pridelené identifikačné číslo, e-mailovú adresu a telefónne číslo pre účely realizácie verejného obstarávania podľa z. č. 343/2015 Z. z. v platnom znení pre svojich klientov (prevádzkovateľov).


Sprostredkovateľ osobných údajov týmto informuje, že postupuje v nadväznosti na ustanovenia zmluvy o ochrane osobných údajov podľa pokynov prevádzkovateľa. Sprostredkovateľ spracúva osobné údaje v rozsahu: akademický titul, meno, priezvisko, rodné priezvisko, dátum narodenia, miesto narodenia, trvalé bydlisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, číslo účtu, peňažný ústav, štátna príslušnosť, rodinný stav, údaje o poberaní dôchodku, údaje o vzdelaní, kvalifikácii a odbornej praxi, podpis zamestnanca, údaje o pracovnom čase, o počte hodín, údaje o odmene, kontaktné údaje (telefón, email), kópia preukazu poistenca na účel (1) vzniku, zmeny a skončenia pracovného pomeru, odvodov do sociálnej a zdravotnej poisťovne a spracovania údajov pre správcu dane; (2) na účel vzniku, zmeny a skončenia právnych vzťahov na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru (dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti alebo dohoda o pracovnej činnosti o brigádnickej práci študenta) vrátane likvidácie týchto právnych vzťahov; na likvidáciu platov zamestnancov, zákonných odvodov a nemocenských dávok a na spracovanie údajov pre správcu dane; (3) na účel spracovania údajov zo zmluvných vzťahov klienta. Spracovanie osobných údajov spracúva sprostredkovateľ za účelom spracovania podvojného účtovníctva a mzdového účtovníctva pre svojich klientov (prevádzkovateľov).

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti